hizmetler
yan_alt
hizmetler
yan_alt

İphone mail ayarları  

Bu makale de iphone marka cihazınıza kurumsal e-posta hesabının nasıl kurulduğunu resimli anlatımıyla beraber inceleyeceğiz. 

  İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım 1. Ayarlar sekmesine dokunuyoruz.
  İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım 2. Mail, Kişiler, Takvimler Bölümüne Dokunuyoruz.
  İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım 3. Hesap ekle bölümüne dokunuyoruz.
  İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım  4. Ekleyeceğimiz mail hesabı size veya firmanıza ait uzantılı bir mail hesabı olduğunu varsayarak devam edeceğiz. Yani Gmail, Yahoo, Msn, için kurulum yapmayı düşünüyorsanız makalenin bundan sonrası size hitap etmemektedir. Onu bir sonraki makalede paylaşacağım.
   İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım  5. Mail Hesabı ekle bölümüne dokunup devam edelim.
   İphone Mail Kurulumu Resimli Anlatım 6. Bu bölümleri kendinize göre doldurunuz. Açıklama kısmını otomatik ekleyecektir.
   İphone Mail Hesabı Kurulumu 7. Örnekteki gibi ilgili alanları kendinize göre doldurduktan sonra sağ üst köşedeki sonraki sekmesine dokunup bir sonraki adıma geçelim.
     8. Burada POP Seçeneğini tıklayıp aşağıdaki bölümleri örnekte doldurulduğu gibi kendi bilgileriniz doğrultusunda doldurunuz.
   İphone Mail Hesabı Kurulumu  9. İlgili yerleri kendinize göre örnekteki gibi doldurduktan sonra sağ üst köşedeki kaydet sekmesine dokunuyoruz.
  İphone Mail Hesabı Kurulumu 10. Doğrulama işlemi telefonunuza ve internet bağlantınıza göre 1-3 dk arası sürmektedir. Lütfen bu işlem tamamlanmadan bu ekranı terketmeyiniz.
  İphone Mail Hesabı Kurulumu 11. Bu esnada aşağıdaki gibi bir uyarı ile karşılaşırsanız ve alan adınıza tanımlı bir SSL sertifikası bulunmuyor ise Evet sekmesine tıklayarak devam ediniz. Doğrulama işlemi bittiğinde mail hesabınızın kurulduğunu göreceksinizdir.
  İphone Mail Hesabı Kurulumu 12. Mail hesabınızın kurulumu bittikten sonra maillerinize baktığınızda gelen mailleri görebileceksinizdir.

 

 

Daha fazla bilgi ve kurumsal mailleriniz ile ilgili her türlü detaylı bilgi için Eflatun Kurumsal Mail Hizmetleri Sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

www.eflatunmail.com

 

 

Bizi Google+'da bulun