Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

2007 yılında Apple şirket kurucusu ve CEO olan Steve Jobs İphone 3G'yi piyasaya sürerek o zamana kadar kullandığımız telefonları piyasadan silecek adımı atmış oldu.

Çıkardığı bu yeni teknoloji ile bir anda bütün teknoloji severlerin ilgi odağı olmayı başardı. İnsanların bu kadar dikkatini çeken bir teknolojini yanlız başına büyümesine firmalar göz yummadılar ve o tarihlere kadar isimlerini genelde beyaz eşya firmaları olarak bildiğimiz Samsung, LG, Vestel gibi firmalar yanı sıra bilgisayar üreticisi olarak hatırladığımız Lenova, Sonny,HTC gibi firmalar da bu piyasaya katılmak için koları sıvadılar.

Apple kendi işletim sistemi olan İOS'u kullanıyordu. Büyük şirketlerin bu teknolijiyi geliştirme ve büyütme çabası dünyanın en büyük arama motoru GOOGLE'nin de gözlerinden kaçmadı ve yeni bir işletim sistemi Andoid'i geliştirerek firmaları kendine çekmeyi başardı. 

İnsanlar artık 2 seçenek arasındaydı ya ios yada android.

Bütün firmalar gibi bu teknoloji firmaları da kendi ürünlerini satmak için yeni gelişmelerle gün yüzüne çıkıyorlardı ve artık insanlarda bu piyasadan uzak duramadı ve bu telefonları daha da kullanışlı hale getirmek, hayatımızı kolaylaştırmak için yeni uygulamalar geliştirmeye başladılar.

Evet artık bu büyük pazarda artık haberlerinizi anında okuyabilir, oynunuzu oynaya bilir, insanlarla iletişim aracı olarak kullanabilir, videolar izler, video çekebilirsiniz. 

Bu pazarda neden siz olmayasınız?

Şirketinizin veya aklınızda ki herhangi bir fikrin bütün insanların şuan cebinde olan telefonlarda neden sizin uygulamanız olmasın? Evet bu büyük pazara girmek için daha ne bekliyorsunuz, gelin fikrinii en iyi şekilde insanlara tanıtmak için bu yola adım atın. 

Bunun için ne mi gerekli?

Bizi arayın.IOS veya Android tabanlı mobil uygulama geliştirelim uygulama marketlerinde yerinizi alın. Yeniliklerden uzak kalmayın.