• Telefon : 0342 220 50 23
Bilgilendirme

 Türkiye  de internet kullanıcısı 46 milyonu aşmış durumda ve 46 milyonun %83'lük kısmı 35 yaş altında. Tüketim potansiyeli en yüksek kesimin böyle yüksek bir oranda olması firmaların kendi müşterilerine ulaşması için reklamları kullanması zorunlu hale geliyor.

Peki hangi reklam aracını kullanmalıyım?

İnternet kullanımı bu kadar yüksek iken her evde bulunan televizyonların izlenme süresi günde 2 saatlik dilime kadar düştü, insanlar artık dizileri, filmleri, programları vs. hemen hepsini artık telefonlarından veya bilgisayarından izliyor. Kitlelere ulaşmanın en hızlı ve en etkili yolu artık internet.

Reklamımı internette nasıl yayınlarım?

İnternette reklamlarınızı yayınlamanın birçok yolu var.

Twitter Reklamları; Twitter'in şuan toplam kullanıcı sayısı 328 miyon Türkiye'de ki kullanıcı sayısı ise 3.8 milyon. Reklamınızı twitterdan yayınlayabilirsiniz ancak istediğiniz kitleye ulaşamaya bilirsiniz.

Facebook Reklamları; Facebook kullanıcı sayısı 1,94 milyarı aşmış durumda ve Facebook'un Türkiye'de ki kullanıcı sayısı neredeyse toplam internet kullanıcısı kadar bu sayı toplamda 41 milyon. Kendi Facebook adresi yok ve Facebook'ta gezinme süresi Türkiye de düşüşe geçmiş durumda artık insanlar Facebook'u uygulamalara veya sitelere üye olmak yerine bir bağlantı aracı olarak kullanılmakta.

Google Reklamları;Google kullanıcı sayısı 3,9 milyar ve yapılan aramalar yaklaşık olarak günlük 3,3 trilyon arama Türkiye'de toplamda ki tüm internet kullanıcıları Google girmekte ve yukarıda yazan diğer reklam sorgularını da bu arama motorundan yapmakta. Bütün internet ve sosyal medya kullanıcılarının aramalarının yaptıkları bu büyük arama motoru müşterilerinize ulaşmak için en iyi yol ayrıca Google da bölge seçimi yaş aralığı gibi filtlerinde mevcut olması ile tamamıyla ulaşmak istediğiniz kitleyi seçebilirsiniz.

Reklam vermem için ne gerekli, fiyatı ne kadar?

En iyi anahtar kelimeler ve size uygun kitleye ulaşmak için bizi arayın.

Hemen Ara 0342 220 50 23 7 / 24 Whatsapp destek hattı